Skup aut

Skup Aut Opole

Nasza firma płaci gotówką od ręki za każde auto na terenie Opola. Nie musisz już jeździć na giełdy, ani wystawiać ogłoszeń w serwisach motoryzacyjnych. Dzisiaj wystarczy znaleźć Skup Aut Opole i wypełnić nasz formularz wyceny. W przeciągu godziny skontaktuje się z Tobą nasz wykwalifikowany rzeczoznawca i przedstawi ofertę. Działamy błyskawicznie.

Po otrzymaniu wyceny od naszego pracownika, pozostaje jedynie umówienie się na finalizacje transakcji. Gotówkę dostarczamy od ręki, umowy kupna sprzedaży finalizujemy u nas w siedzibie lub w wyznaczonym miejscu przez Ciebie.

Posiadamy mobilnych doradców na terenie województwa opolskiego, dlatego też jesteśmy w stanie dojechać w każde wskazane przez Ciebie miejsce. Co raz częściej nasi Klienci decydują się na tę opcję – oszczędzając przy tym swój cenny czas.

Często nasi Klienci piszą do nas z pytaniem – „Jakie auta odkupujecie”? Odkupujemy niemalże wszystkie pojazdy wykluczając angliki i tzw. „składaki”. Wymagamy jedynie ważnej książeczki przeglądu. Skupujemy najchętniej auta nie starsze niż 15 lat w stanie bardzo dobrym. Niemniej jednak zdarza nam się również odkupować auta starsze, dlatego też zawsze warto wypełnić formularz wyceny na naszej stronie.

Skup Aut Opole spośród innych komisów samochodowych wyróżnia nowoczesne podejście do prowadzenia firmy. Nasz skup aut głównie koncetruje się na działalności w Internecie, nie zatrudniamy mnóstwa pracowników, ani nie musimy płacić sporych pieniędzy za wynajem salonu. Przez to jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom więcej pieniędzy za odkup auta, niżeli konkurencja.

Nie czekaj, wypełnij formularz wyceny na naszej stronie. Nasz rzeczoznawca skontaktuje się z Tobą niebawem, a następnie pozostanie już tylko dopiąć szczegóły. Gotówkę dostarczymy od ręki.
 

Sprzedaj auto jeszcze dziś

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, co do naszej oferty - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami poprzez specjalny formularz . 

Dlaczego my

  • Swoje zadbane i śliczne autko sprzedałam jeszcze tego samego dnia. Na dodatek akurat nie mogłam tego dnia dojechać do placówki, więc firma wysłała do mnie swojego mobilnego pracownika. Wszystko załatwiliśmy u mnie w domu na miejscu, w sympatycznej atmosferze. Oczywiście gotówkę dostałam od razu :) Super.
    Nina Jędrzejczyk
  • Jeżeli miałbym się czepiać to wycenę dostałem w przeciągu godziny, a nie 15 minut :) Niemniej jednak wszystko inne przebiegło bardzo profesjonalnie. W innym skupie aut oferowali mi o 2 tys. mniej.
  • Skup Aut Opole to mój ulubiony Skup Aut. Zmieniam auta dosyć często i zawsze im sprzedaje. Dobry kontakt tel i mailowy.